By   December 8, 2014

Per dag besteedt dit gezin aan eten: + + + = 1euro. Welke voedingsmiddelen zijn het duurst in een maaltijd en wat zijn eigenlijk de dagelijkse kosten voor de voeding per persoon per dag? Hoeveel kosten je maandelijkse boodschappen eigenlijk gemiddeld?

Als je een voorkeur hebt voor bijvoorbeeld biologisch eten of als je. Zwangere vrouwen moeten per dag een euro extra aan boodschappen rekenen. Eten en drinken: we kunnen niet zonder en genieten er graag met volle teugen van. Maar wat als je zo krap bij kas zit dat je amper geld hebt om eten en drinkenĀ .

Is een budget van per week genoeg om echt gezond te eten? Dit is de lijst die daaruit kwam, per dag en per persoon:. Londen is niet goedkoop: wel een paar tips. Veel pubs hebben ook een kindvriendelijke afdeling.

En door slim in te kopen kun je voor euro per dag gezond eten. Dit blijkt uit onderzoeken in opdracht. Het Nibud berekende voor het Voedingscentrum de kosten van een dagmenu.

Mijn vraag is dan ook,wat kost bij jullie zoal het avondeten,wat eet je dan. Ik snap natuurlijk dat het per dag flink kan schelen en ook wat je teĀ .

Wat is een huishouden van persoon, personen of een gezin kwijt aan boodschappen? Eten, drinken en persoonlijke verzorging. Ik snoep niet of nauwelijks en ik eet drie maaltijden per dag.